Campania de abonamente 2021: câștigătorii

Campania anuală de abonare la revistele National Geographic și National Geographic Traveler pe 2021 s-a încheiat.

Am extras câștigătorii premiilor, iar aceștia au primit e-mail-uri de informare.

Update:

Câștigători rucsaci Hama

Mugur Chirilescu Gura Humorului
Florin daniel Chicu Husi
Roxana Liliana Dumitra Ramnicu Valcea
Ovidiu Radu Sibiu
Druga Oxana Bucuresti
Simionescu Dumitru Calarasi
Petrovici Iulia Maria Timisoara
Petre Teodorescu Comuna Oarja jud.Arges
Mugurel Rotariu Iasi
Smaranda Iamandi Piatra Neamț
Raul Alexandru Stanciu Cugir
EDUARD GHIMICI BECLEAN
Dorina Podar Cluj-Napoca
Serban Mariana Constanta
Daniela Pirvan Bucuresti
Adrian Pop Zalau
Ioan Alin Nechifor Boila Targu-Mures
Alin Lapadat Craiova
Alina Alexe Bucuresti
DAN Rusu GALATI
Oltea/Danut Sainiuc Botosani
Lorand Cziprian-Kovacs Sf. Gheorghe
Florentina Silea Intorsura Buzaului
Adriana Cirloganu Comuna curcani
Lucretiu Dumitrescu Comuna Blejoi, sat Ploiestiori
Felicia Ciocan București
Nicolae Radu București
Loredana Petru Târgu Mureş
Daniela Pelcea Teius
Alex Moise Bucuresti

Câștigători trimmer Husqvarna

Porteka Eusebiu Cluj Napoca
Maria Ciacaru Jilava
Voica Potinga Bucuresti
Alexandra Melian Cluj Napoca
Mircea Balos-Dobra Timisoara
Sorin Patru Stei

Câștigători sejur

Ildiko Kovacs Sacele
Claudia Cadar Brasov

Câștigători troler Lamonza

Lucian Macelaru Amara
Bozhinov Tsvetan Bucuresti
Horațiu Hanganu Cluj Napoca
Mircea Ioan Popa Bucuresti
Teodor Chiscaneanu Galati
Lucian Niculescu Brașov
Andrei Daniel Iliuta Bucuresti
Iulian ENACHE VIDELE
Alexandru Maftei-Cojocaru Rudeni jud Ilfov
Oliver Rotunjanu Timisoara
Aurel POPA Bragadiru
Andreea-Alexandra Holban Galati
Romeo Huidu București
Loredana Boicu Ștefăneștii de Jos
Aurelian Apostol Bucuresti
Câștigătoare București
cristina dexter Stanilesti
Lucian Macelaru Amara

Câștigători calendare

Adrian Gabriel Drăgulin București
BIANCA MARINESCU GHIMBAV
Sergiu Bacioiu Blaj
Radu Iacubovici Domnesti
SORIN Enache PITEȘTI
Elena Ispas Brasov
Eugen Oci Sanmartin
DANIELA MARIANA NEDELCU OTOPENI
Mara Moga Paler Bucuresti
Miriam Kenyeres Cluj-Napoca
Victor Hudici Bucu
Sinca Virgil Braila
Aura Stan Popesti Leordeni
Sebastian Bradea Aleșd
Mirela Canale Craiova
Cristina Aldea Bucuresti
Curcă Ștefănel Iasi
Lucinia Bal Salasu de Sus
Oana Muntean Bucuresti
Rares Marinescu Cluj-Napoca
Oana Picu Sibiu
Ioan Muresan Galati
Andrei Dragnea Bucuresti
Gabriel-Liviu Scripcaru Cluj Napoca
Razvan Anton Campina
Elena Balta Arad
PFA Zisu Alin Radu Sibiu
APOSTOL Marin Baile Herculane
Brigitta Barabas Sangeorgiu de Padure
Constantin Lungu Brasov
Puscariu Radu Brașov
Alexandru Cirlig Comuna Vulcan
Maria Ruxandra Naita BUcuresti
Marian Blanaru Groși
ALIN MARCU halchiu
Alexandru Neicu Lipova
Vasile Marius Bucuresti
Ioana Prisacaru Miroslava
Cosmina Lazar Oradea
Cristian-Florian Gaita Cocosesti
Oana Florescu baia mare
Sorina Encian Bistrita
Vasile Pitigoi Brezoi
Ana-Maria Mihai Cluj-Napoca
Crina-Maria Nemes Onești
adina Iorganda Bucuresti
CRISTIAN LUPANCU-POPA Bacău
Catalin Ionescu Ștefăneștii de jos
Raluca Pop Oradea
Irina Rusan Bârlad
Vlad Stanica Buftea
Alexandru Cristian Dadalau Balta Verde
Stefan Grigorescu Campulung 
grigore catuna jucu de sus
Cristina Gheban BUCURESTI
ALINA Albu Sibiu
Lidia Elena Miscoci Crisan Cojocna
CLAUDIU Amarandei Iasi
David Esanu Floresti
Mihai Morut Oradea
Valerian Achimescu Cluj-Napoca
Oana Aleman Bucuresti
Roxana Ciltea Bucuresti
Oana-Raluca Rada Sanmartin
Adrian Ioniță Constanţa
Camelia Timofte CLUJ-NAPOCA
Irina Musat Valu lui Traian
Ana Zamfirescu Bucuresti
Adrian Vladu Bucuresti
Zoltan Miklos Miercurea Ciuc
Dragoș Floca Medias
Stelian Azoitei Bacau
Adrian Tofan Sancraiu de Mures
Cătălin Ionuț Lupu București
Ada Rus Timisoara
Daniela Borsanu Iasi
Andreea Vaidahazan Rasnov
Ionut Truta Bucuresti
AMEDEO Istocescu Bucuresti
Nicu Mihali Cluj-Napoca
ALEX CURCEAN DARLOS
Otto Rump Gura Humorului
Marius Macicasan Cluj-Napoca
Muntean Claudia Timișoara
Narcisa Done Ploiești
Elena Mirela Suciu Targu Mures
Adriana Rada Arad
Eduard Ciobanu Rodna
Maria Ilie-Damboiu Bucuresti
Asociatia VICO Tg. Mures
Cosmin Gheorghe Tamași
Gratiel Savu Bucuresti
Eugen Mănica Targoviste
MONA GEORGESCU BUCURESTI
Ioana Boglis Bucuresti
Ana Barbu Bucuresti
Laszlo Feher Peris
Madalin Bunoiu Chisoda
Oana Sofrac Iasi
Fundaţia Teodora Campostrini – Daniela Lucaciu Tamaseni
Valeriu Muth Livezeni
Anca Luchici Șag
Cristian Popute Timisoara
Corina Breban Cluj Napoca
Gratian Lascu Santandrei
Daniela Ivan Timisoara
Radu Oprita Alba Iulia
Ioan Ciprian Blaj Lugoj
Andrei Bobu-Rusu Iasi

Au fost revendicate 165 de premii.

Nerevendicate sau refuzate sunt 43: 2 rucsaci si 41 calendare.

Următoarea extragere va fi vineri 26 martie, pentru premiile nerevendicate sau refuzate.

 

 

Premii

  • Un sejur cu demipensiune pentru două persoane la Valea Verde Retreat în Transilvania
  • Un sejur cu demipensiune pentru două persoane în Sfântu Gheorghe, Delta Dunării
  • 6 trimmere pentru grădină HUSQVARNA (cu acumulator și încărcător incluse)
  • 18 trolere Lamonza
  • 32 rucsaci Hama
  • 150 calendare de perete Konica Minolta cu imagini din București

1 Comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată


*