Afla cine sunt castigatorii campaniei de abonare National Geographic!

images/stories/articles/ng abonament foto contest.jpg

In urma concursului, au fost puse in joc 176 de premii.

 

Campania de abonare la revista National Geographic și desemnat câștigătorii. Toți cei care s-au abonat în perioada 2 decembrie 2014 – 31 ianuarie 2015 au fost înscriși la tragerea la sorți pentru cele 176 de premii puse în joc. În urma extragerii, realizată prin intermediul random.org, au fost desemnați următorii câștigători:

Laptop + imprimantă HP

GYONGYI LACZO ARAD JUD ARAD

Mașină de tuns iarbă Fiskars

SUMAN MIRCEA BUCURESTI, SECTOR 1

TEPES ONEA TOADER ARAD, Arad

GEODIX SRL TG SECUIESC, Covasna

Week-end la Hotel PRIVO din Târgu Mureș

BUGA MARIAN BUCURESTI SEC TOR 5

CIUREA NICOLAE ARAD, Arad

CRISTEA MELINDA TARGOVISTE, JUD DAMBOVITA

Troler Lamonza

ION MARIN FLORIAN BUCURESTI, SECTOR 4

BALTATESCU LUCIAN BUCURESTI SECTOR 1

HORAK FLORIN TIMISOARA, Timis

GARCEA GHEORGHE BRASOV JUD BRASOV

BAN ANDREEA TIMISOARA, JUD TIMIS

CALUGARU DANIEL COM PETRICANI NEAMT

VIZIREANU RAZVAN THEODOR BUCURESTI, Sector 1

BRASOVEANU DRAGOS CALARASI JUD CALARASI

ANGELESCU SORIN PLOIESTI, Prahova

BLEOANCA ALEXANDRU GALATI, JUD GALATI

Happy Box – sport&fun

IANCU MARCELA MIOVENI, JUD ARGES

POPESCU NASTASIA ANCA CALIMANESTI, Valcea

GRUIA VLAD BUCURESTI SECTOR 1

IONITA ALIN RAZVAN BUCURESTI SECTOR1

DAN GEORGIAN GALATI, Galati

Happy Box – invitație în oraș

DAMIAN VICTOR TUZLA, Constanta

MADA LAURENTIU BRASOV, Brasov

PANDURU ANDRA BUCURESTI, Sector 2

MURESAN IOAN GALATI /GALATI

CRISAN MADALINA BRASOV, JUD BRASOV

Calendare de perete NG & Alpha Bank

Agentia de Cursuri si Traduceri ACT SRL-D/ BALASA MIHAELA POPESTI LEORDENI JUD ILFOV

ALBU FLORIN BUCURESTI, SECTOR 2

ANDREESCU DOINA BUCURESTI, Sector 1

BADEA VASILE GABRIEL BUCURESTI, Sector 4

BAOBEC ILHAN BUCURESTI, Sector 1

BENEDIC ANA MARIA CONSTANTA, JUD CONSTANTA

BIROU NOTARIAL COADA ION BUFTEA, Ilfov

BRINARU CONSTANTIN BOBICESTI, JUD OLT

CALANGIU DANUT-MARIAN LUGOJ, Timis

CHIRCU DRAGOS GABRIEL BUCURESTI, Sector 2

CIUCHINA CLAUDIA TEODORA NEGRENI, Cluj

COJOCEA FLORENTINA GABRIELA DOBROIESTI, Ilfov

COMAN ELENA BRAILA,JUD BRAILA

COMISEL STELIAN PLOIESTI, Prahova

CUBLESAN VALENTIN BUCURESTI, Sector 2

CUZIAC MIHAELA BUCURESTI, Sector 2

DONTU RAMONA BUCURESTI SECTOR 5

DRAGAN ALEXANDRU FLORIN BUCURESTI, Sector 1

DRUJINIU S VICTOR TIMISOARA, Timis

DULAN LAVINIA LOREDANA CONSTANTA, Constanta

GLIGOR MARIA ALBA IULIA, JUD ALBA

ILINCOVICI TODERITA SECTOR 4, BUCURESTI

IONITA DIANA ALINA/PLOIESTI,JUD PRAHOVA

IRIMIE CLAUDIA SIMERIA JUD HUNEDOARA

LENCO ALECU CAMPINEANCA /jud VRANCEA

LEONTE CATALIN CRAIOVA, Dolj

LUPANCU POPA ELENA BACAU JUD BACAU

MIHALASCU OANA OPTOPENI, JUD ILFOV

MIREA VALENTIN/REVISTA BIZ BUCURESTI, SECTOR 4

MOSCOVICI MURESANU MARIA BUCURESTI SECTOR 3

MUTH VALERIU COM LIVEZI JUD MURES

NEACSU CRISTACHE/ SECTIA 7 POLITIE BUCURESTI, Sector 2

NEMTANU FLORIN CODRUT BRAGADIRU, JUD ILFOV

OPRIS LUCIAN BUCURESTI, Sector 1

OPRITA RADU CORNELIU ALBA IULIA, Alba

PALAGHIU ALINA BUCURESTI, Sector 2

PAUL LUIZA TIMISOARA ,TIMIS

PETRASCIUC ALEXANDRINA ARAD, Arad

POP CRISTINA MIHAELA FLORESTI, Cluj

POP EMIL SORIN BUCURESTI, Sector 2

POPESCU NICOLAE/RAN STIL SRL BUCURESTI, Sector 1

PUISOR CRISTIAN SILVIAN CALARASI JUD CALARASI

ROMAN CORINA CLUJ, Cluj

SICHITIU JENICA DANIELA BUCURESTI, Sector 1

SIPU GEORGE RAZVAN BUCURESTI, Sector 2

STEFAN ANDREI CODLEA JUD BRASOV

TEPES ONEA TOADER ARAD, Arad

TOADER CAMELIA FELICIA BUCURESTI SECTOR 2

VOICULESCU ALINA ALBA IULIA/ ALBA

NEACSU SORIN BRANESTI, JUD ILFOV

Agende-calendar NG & Alpha Bank

ALEXE CRISTINA SECTOR 1, BUCURESTI

ANDREICA MIHAIL BUCURESTI, Sector 4

ARDELEAN DAN MARIAN ALBA IULIA, JUD ALBA

ASOCIATIA VICO TARGU MURES, Mures

BALACIU IONELA OTOPENI, Ilfov

BALOIU ANTON MIRCEA BUCURESTI, Sector 4

BARNA CORNEL ARAD, Arad

BENEDEK BOTOND TOPLITA, JUD HARGHITA

BODEANU DAN CORNELIU BRASOV, Brasov

BOGDAN ADRIANA PUCIOASA, Dambovita

BOLOCAN DOINA BUCURESTI, Sector 4

BORBATH ENDRE SF GHEORGHE, Covasna

BULEA IOANA MARA, BRASOV, JUD BRASOV

CANARACHE RADU BUCURESTI,SECTOR 1

CARDOS MIRCEA ALIN ORADEA,JUD BIHOR

CIOBAN MARCEL CLUJ JUD CLUJ

COBZARU MARIUS AURELIAN SUCEAVA, JUD SUCEAVA

CONSTANTIN ANDREEA VALENTINA BUCURESTI SECTOR 2

DANILA NICULINA SINTANDREI, Hunedoara

DICO ROXANA CLUJ, CLUJ

DONCIU CRISTINA SECTOR 1, BUCURESTI

DUMITRESCU ALBERTH BUCURESTI, Sector 2

ENE SORIN, PETRIS, Arad

ENICA SMARANDA GALATI JUD GALATI

EPUREANU MARIA MADALINA TIMISOARA, JUD TIMIS

FANUT ROXANA MARIA JIMBOLIA, JUD TIMIS

FLORESCU FLORIN TARGOVISTE JUD DAMBOVITA

FUGAREVICI CRISTIAN BUCURESTI, Sector 2

CHIRAC RAZVAN/ CN “AL. VLAHUTA” RM SARAT , BUZAU

GEOMED IMPEX BALOTESTI, Ilfov

GERGELY KALMAN BUCURESTI, Sector 2

GEROLO PETRU SEBES JUD ALBA

GHEORGHE COSMIN LUGOJ, JUD TIMIS

GHEORGHE TIBRIN BUCURESTI, Sector 3

GHIMICI EDUARD GEORGE BECLEAN, JUD BISTRITA NASAUD

GIRBEA RUXANDRA BUCURESTI, Sector 2

GROSU VICTOR NICU CONSTANTA, Constanta

GUTTMAN SORIN CLUJ NAPOCA, JUD CLUJ

HOSU SEBASTIAN MARISEL, JUD CLUJ

ILADE VASILE PASCANI, Iasi

IONESCU HORATIU CONSTANTA, Constanta

IONITA LAURA-MARIPUSC BRASOV, JUD BRASOV

ISG PERSONAL MANAGEMENT SRL BUCURESTI, Sector 2

IULIAN MARIUS TEODOSIU/FALTICENI /SUCEAVA

IUROU ALEXANDRU BUCURESTI, Sector 2

KRISTALY FRANCISKA MARGIT TARGU MURES,JUD MURES

MILU MIHAIL DANIEL CAMPIA TURZII, Cluj

MACAVEI ADRIAN IONUŢ BISTRITA, JUD BISTRITA NASAUD

MARIMED SUPER DENTAL SRL PLOIESTI, JUD PRAHOVA

MATEI OVIDIU SECTOR 6,BUCURESTI

MATIS HELGA COM.BOCSA JUD SALAJ

MIHAI IOAN CHEIA JUD PRAHOVA

MITEA CATALIN NICOLAE OCNA SIBIULUI, JUD SIBIU

MITRA SOREL DANIEL BUCURESTI, Sector 1

MOISE OCTAVIAN MIHAI VALENII DE MUNTE JUD PRAHOVA

MOLDOVAN STEFANICA BRASOV JUD BRASOV

MOTAS OCTAVIAN IASI, Iasi

MUNTEANU DAN BOTOSANI /BOTOSANI

MUNTEANU MIHAI BRASOV, Brasov

NITULESCU ANCA BUCURESTI, Sector 2

PANDURU MARIA BUCURESTI, Sector 3

POGOREVICI MIRCEA STEI, Bihor

POPA MIHAI BUCURESTI, Sector 1

POPESCU HOREA BUCURESTI, Sector 1

PREDA GHEORGHE PLOIESTI, JUD PRAHOVA

RAILEANU BOGDAN ANTON PITESTI, Arges

RAJNOVEANU ARMAND CLUJ, Cluj

ROGOZEA MIRCEA PETRIS, Arad

ROSU MIHAELA BUCURESTI, Sector 3

RUSEN GABRIELA SECTOR 2,BUCURESTI

RUSU DIANA MIHAELA IASI, Iasi

S.C. ARMACOHUNTING IMPEX S.R.L. PLOIESTI, JUD PRAHOVA

SARGHI ROXANA BUCURESTI, Sector 1

SAVIN NICOLAE CRISTIAN LUGOJ, Timis

SIMIOANA DORIN PIANU DE SUS, JUD ALBA

SINCA VIRGIL Braila JUD BRAILA

Stan Ion BUCURESTI, Sector 1

STANCIU GABRIEL RAMNICU SARAT, Buzau

STEFAN RUXANDRA /ROMINVENT BUCURESTI SECTOR 1

STIKA IULIA CRISTINA BUCURESTI, Sector 6

SZASZ IOSIF DEJ, Cluj

TALMACIU TIBERIU BISTRITA, Bistrita-Nasaud

TENDLER RAUL CRISTIAN BUCURESTI SECTOR 2

TIHAMER GONCZOI BRASOV, JUD BRASOV

VARGA IOSIF CATINA, Cluj

CHIRIPUS VLAD IONUT /SN Nuclearelectrica S.A BUCURESTI, Sector 1

VLAD CLAUDIU BUCURESTI, Sector 2

VOICU CRISTIAN BUCURESTI, Sector 3

VOICU IULIAN BUCURESTI SECTOR 1

BOCA IONUT GURA HUMORULUI, JUD SUCEAVA

CROITORU DAN TIMISOARA, JUD TIMIS

DUMITRU VLADIMIR MACIN, JUD TULCEA

PULPA MARIA JARISTEA,JUD VRANCEA

URUC OLARU ALINA ELENA BUCURESTI, SECTOR 2

PRUNDAR STEFAN SITA BUZAULUI, Covasna

GLOGOJANU CIPRIAN LIVIU ZARNESTI, Brasov

BIROU NOTAR PUBLIC VRABIE MIRCEA BRASOV, JUD BRASOV

APOSTOL STELIAN PLOIESTIORI, Prahova

SABAU CRISTIAN ARINEL CLUJ-NAPOCA, Cluj

AGUDARU ANDREI BUCURESTI, SECTOR 4



Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*